1% lepsza każdego Dnia

Dołącz

Program Urzekającej

to inicjatywa, której założeniem jest wzrost duchowy i rozwój osobisty poprzez codzienną pracę nad sobą.

To okazja by trenować dobre nawyki i pielęgnować swoje wartości. Spróbuj i skorzystaj z tego, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Skoncentruj się na na tym, do czego zostałaś powołana.

Telefon:  +48 502 313 333

Jak to działa?

Każdy temat jest zaplanowany na 4 tygodnie pracy. Materiały do 4 tygodni pracy otrzymujesz co tydzień w PDF. Dodatkowo poprzez Messenger od poniedziałku do soboty otrzymujesz 3-4 minutowy filmik wraz z zadaniem na dany dzień.

Dany miesiąc zaczynasz zawsze w pierwszy poniedziałek miesiąca (w ciągu roku będą miesiące z tygodniem przerwy). Przed rozpoczęciem danego miesiąca możesz wybrać interesujący Cię temat.

W ramach Programu Urzekającej nowe tematy są wybierane poprzez głosowanie na grupie "Urzekająca To Ja!"

Zobacz ostatnie głosowanie *Aby je zobaczyć musisz być najpierw przyjęta do grupy

Tematy:

Nie jestem wystarczająco dobra – czyli jak pozbyć się kłamstw na swój temat

Wszystkie słowa wypowiedziane do Ciebie w kategoriach tego, że nie jesteś w stanie czegoś osiągnąć albo czegoś zmienić to kłamstwo.

W tym miesiącu zobaczysz, jak bardzo ważna jest Twoja wiara w rozumienie siebie i tego jaka jesteś, a także jak pokonać wszelkie obawy dotyczące tego, że nie jesteś wystarczająco dobra.

KUP KURS

Pomysł siebie, pomyśl sobie!

czyli o odkrywaniu Twojej twórczości.
Niech to będzie dobrze wykorzystany czas na rozwój Twoich pasji, zainteresowań, twoich twórczych działań.

Jeśli nie masz pomysłu na siebie, nie wiesz co robić, jak wykorzystać drzemiący w Tobie potencjał i talent który wkomponował w Ciebie Pan Bóg, to ten miesiąc jest w sam raz dla Ciebie.

KUP KURS

Thalita Kum – czyli weź sprawy w swoje ręce i zacznij żyć

Wszystkie słowa wypowiedziane do Ciebie w kategoriach tego, że nie jesteś w stanie czegoś osiągnąć albo czegoś zmienić to kłamstwo.

W tym miesiącu zobaczysz, jak bardzo ważna jest Twoja wiara w rozumienie siebie i tego jaka jesteś, a także jak pokonać wszelkie obawy dotyczące tego, że nie jesteś wystarczająco dobra.

KUP KURS

Uporządkowana Urzekająca, czyli jak z pomocą Boga stać się kobietą zorganizowaną, spełnioną i żyjącą bez zbędnych frustracji (wersja rozszerzona)

Zorganizowanie czasu i przestrzeni wokół siebie w taki sposób, żeby nie marnować ani chwili to nie lada wyzwanie.

Wystarczy czasem niewielka, naprawdę niewielka zmiana myślenia czy nastawienia, jeden drobny krok, by ta zmiana naprawdę nastąpiła! Można zorganizować swój czas tak, by na wszystko i dla wszystkich go wystarczyło.

KUP KURS

Walcz o swoje szczęście, tak jak Maryja.

Ten miesiąc poświęć na przyjaźń. Na przyjaźń z Maryją. Dla wielu ludzi Maryja jest bardzo niedostępna,wręcz z zaświatów. Ciężko nam sobie ją wyobrazić. Zastanów się dzisiaj, na co zwracasz uwagę,w pierwszej kolejności, gdy chcesz kogoś poznać?

„Kochajcie Maryję i czyńcie wszystko, co możecie, aby Ją ludzie kochali. Odmawiajcie ku Jej czci różaniec. Czyńcie to zawsze.” - św. Ojciec Pio

KUP KURS

Małymi krokami do wielkiej zmiany

Mała zmiana, dokonywana przez tydzień, miesiąc, rzeczywiście nie przyniesie Ci wielkich efektów. Ale jeśli podejmiesz pracę nad dobrymi nawykami przez długi okres czasu, zobaczysz, jak wielkiej zmiany dokonasz w sobie. Każda z nas podświadomie boi się zmian. Znasz lęk przed zmianą? Jesteśmy przyzwyczajone nawet do tego, co nam przeszkadza. Najtrudniej się pozbyć wymówek i starych przyzwyczajeń. Jak więc oszukać lęk?

KUP KURS

Poczuj swoje prawdziwe piękno

Olśniewająca, urocza,zapierająca dech w piersiach,zachwycająca, cudowna Urzekająca. Czy chciałabyś być tak postrzegana? Te słowa powinny opisywać każdą wierzącą, ugruntowaną w Jezusie kobietę,taką, która emanuje pięknem na zewnątrz. Tego będziemy się uczyć w tym miesiącu, będziemy to wspólnie odkrywały.

KUP KURS

Odkryj moc WDZIĘCZNOŚCI

Każdą z tych rzeczy, którą wymieniła Lasse, można zamienić na narzekanie, a my zamieniamy je w tym miesiącu na wdzięczność. Wdzięczność daje nam wolność, bo pomaga zrozumieć, ile dobra nas otacza.Kiedy nie oczekujesz od innych, że będą w stanie spełnić to, czego Ty się spodziewasz, wtedy stajesz się wolna. Wdzięczność jest postawą, którą w sobie kształtujesz. Czy potrafisz odnaleźć w sobie chęć dziękowania?

KUP KURS

Jak znaleźć spokój
w chaosie codzienności

Zwróć uwagę na to, jak wygląda Twoja codzienność. Czy dostrzegasz jej poszczególne elementy? Czy kiedy wykonujesz jakąś czynność, zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób to robisz? Jakie emocje wtedy dominują? Z czego korzystasz w codzienności? Jakie przedmioty Ci towarzyszą? Jakie rzeczy Cię otaczają? Co ułatwia Ci życie? Świadome zauważanie tego, co się dzieje wokół Ciebie jest bardzo ważne.

KUP KURS

Pełnia kobiecości -
czyli jak zrozumieć swoją rolę w świecie?

"Czy codzienne zabieganie, zarabianie na życie i rozwiązywanie bieżących problemów pochłania cię do tego stopnia, że w efekcie zaniedbujesz swoje zdrowie, relacje z bliskimi, rozwój duchowy oraz głębsze zrozumienie otaczającego cię świata?"

KUP KURS

Tematy kolejnych miesięcy:

*W ramach Programu Urzekającej nowe tematy są wybierane poprzez głosowanie na grupie "Urzekająca To Ja!" (https://www.facebook.com/groups/417600198584448/permalink/740639522947179/)

OdWAŻ się – czyli ciało Świątynią Ducha.

Czas by zadbać o siebie, to także czas na zwrócenie uwagi na to jak się rozwijasz i jak troszczysz się o swoje ciało. Jak je pielęgnujesz, czy korzystasz z jakiś zabiegów. To miesiąc gdzie zatroszczysz się o swój wygląd, zasięgniesz porady stylistów oraz odświeżysz swoją garderobę.

Opin(Ja) Innych - czyli jak przestać bać się codziennych interakcji.

To miesiąc, gdzie złapiesz oddech i pewnym krokiem wejdziesz w codzienność. Będzie to czas gdzie zaczniesz koncentrować się na Bogu, na tym jak ważna jesteś w Jego oczach. Nauczysz się patrzeć na siebie przez pryzmat Jezusa a nie innych ludzi i zrozumiesz, że najważniejsze jest to, co myśli o Tobie Pan Bóg.

SuperWo(MAN) – czyli o samowystarczalności.

Miesiąc któremu przyświeca ten tytuł będzie mocno odnosił się do Twojego perfekcjonizmu, to poczucia tego, że wszystko musisz kontrolować. Będzie to czas abyś zatrzymała się na budowaniu Twojej wartości na wartościach innych ludzi. Będzie to też spojrzenie na Twoją relację z mężem, relację z dziećmi oraz zachowania w pracy. Skorzystaj z zaproszenia do pokonania kłamstwa przed tym, że samowystarczalność uleczy wszelkie Twoje kompleksy.

AS w rękawie – czyli o asertywności.

Twoja pewność siebie, to ogromna wartość w codziennym funkcjonowaniu. Pewność siebie pozwala Ci stanąć w prawdzie i akceptacji przed Bogiem, samą sobą ale przede wszystkim przed innymi. Ten miesiąc pozwoli Ci odgruzować asertywność, którą zasypałaś rozmaitymi lękami, strachem i obawami. Pozwól sobie odnaleźć to, co straciłaś na swojej drodze do pełni kobiecości bądź postaraj się odkryć, ile jeszcze piękna jest w Tobie ukryte.

(SAM)otność – czyli Twoje mity o tym, że jesteś sama.

Wybierając ten miesiąc, wchodzisz w głębię swoich relacji, sowich kontaktów i tego jaka jesteś dla innych. Czy zdajesz sobie sprawę, że poszukując znajomości, pielęgnując każdą relację sama dla innych także stajesz się zapalnikiem do działania? Wszystko co robisz ma wpływ na to, jak odbierają Cię inni, ile mogą z Ciebie czerpać. Ten czas to czas zaufania dla siebie i dla tego, jak dużą wartością jesteś. Każda relacja, którą nawiązywałaś i nawiązujesz jest w bardzo konkretnym celu. Pozwól sobie w tym czasie przyjrzeć się kondycji Twoich znajomości i zobacz, co możesz zmienić by przestać mówić o samotności.

Przeminęło z wiatrem – czyli o kłamstwach przeszłości na temat Ciebie.

Tematyka zranień, tego co bolesne, co połamane i czego nie da się naprawić, to tylko kolejny przykład na to, że dla Boga nie ma nic niemożliwego. To miesiąc gdzie staniesz twarzą w twarz z tym co trudne i co dawno już spisałaś na straty. Wejdź w miesiąc, gdzie zaczniesz pracę nad Twoimi zranieniami i trudnościami i raz na zawsze zamkniesz drzwi za tym, co już za Tobą, a skoncentrujesz się na tym, co Cię czeka.

Akcja Akceptacja – czyli jak pokonać swoje kompleksy i zacząć żyć pełnią życia

W tym miesiącu skoncentrujesz się na tym, jak pokonać swoje obawy i wykorzenić brak pewności siebie. Daj sobie szansę wejścia w nową kobiecość, pod względem patrzenia na siebie i na to jak czujesz się sama ze sobą. Daj sobie szansę na odkrycie piękna, jakie zbudował w Tobie Pan Bóg.


"Każda zmiana będzie tylko czasowa, dopóki nie uczynimy samych siebie odpowiedzialnymi za nią - siebie samych i nikogo innego". (Anthony Robbins)

Podaruj sobie 12 miesięczną formację i zmieniaj się codziennie...

Zobacz Urzekające Transformacje

Świadectwa

Zapisy tylko dla osób będących na Tygodniu Testowym możliwe przez:

Całość
Programu Urzekającej

360 zł 997 zł
(1 złoty/dzień)

Płyty CD z materiałami w PDF
(bezpłatna wysyłka na terenie Polski, Wysyłka płyt 4 razy w roku)

Dodatkowo:

Dostęp na 365 dni do wszystkich materiałów z Programu Urzekającej (WARTOŚĆ: 997 zł)
Dostęp na 365 dni do całości Fundamentu Urzekającej (w ramach tej opcji możesz przejść przez cały Fundament) (WARTOŚĆ: 497 zł)
Co tydzień możesz ustawić sobie inną cześć materiałów
Notatki i ćwiczenia do 12 tematów
624 interakcje przesyłane 2 razy dziennie na Messenger
312 krótkich filmów wideo przesyłane codziennie na Messenger
100% gwarancje zwrotu pieniędzy 30 dni od zakupu (żadnych pytań...)
Brak Możliwości ZapisuWygeneruj link do płatności poprzez Messenger
Zapisać się można jeszcze przez:

Zapisy tylko dla osób będących na Tygodniu Testowym możliwe przez:

Całość
Programu
Urzekającej

997 zł
(2,7 zł/dzień)

Płyty CD z materiałami w PDF
(bezpłatna wysyłka na terenie Polski, Wysyłka płyt 4 razy w roku)

Dodatkowo:

Dostęp na 365 dni do wszystkich materiałów z Programu Urzekającej
Dostęp na 365 dni do całości Fundamentu Urzekającej (w ramach tej opcji możesz przejść przez cały Fundament)
Co tydzień możesz ustawić sobie inną cześć materiałów
Notatki i ćwiczenia do 12 tematów
624 interakcje przesyłane 2 razy dziennie na Messenger
312 krótkich filmów wideo przesyłane codziennie na Messenger
100% gwarancje zwrotu pieniędzy 30 dni od zakupu (żadnych pytań...)
Brak Możliwości ZapisuWygeneruj link do płatności poprzez Messenger
Zapisać się można jeszcze przez:

Fakty o projekcie

03. Messenger

267 000 kobiet będących z nami w kontakcie poprzez Messenger.

01. Fanpage

"Być Urzekająca" skupia ponad 33 tyś fanów

02. Grupa Urzekająca To Ja!

Najbardziej aktywna grupa katolickich kobiet w Polsce.

03. Spotkania Lokalne

Spotkania lokalne w 22 miastach w Polsce i na świecie (zapisz sie w menu Messenger).

05. Ogólnopolskie konferencje

Zorganizowaliśmy 4 duże konferencje dla katolickich kobiet. Następna konferencja już w Marcu 2019 na 1400 kobiet

Promocja!

Jeżeli kupisz jednocześnie 12 miesięcy:

Zamiast 588 zł zapłacisz tylko 365 zł

Kup program na rok

Kup archiwalne kursy

Nie miałaś możliwości zakupić kursu z wcześniejszego okresu? a może dopiero do nas dołączyłaś i niewiesz nawet co już Cie omineło?

Nie masz się czym martwić możesz wykupić jeden z kursów z poprzednich miesięcy i nabyć tą wiedzę teraz!

Kliknij poniżej i sprawdź jakie tematy były już omawiane. Byc może któryś z nich to włąśnie ten od któego chciałabyś zacząć

Infinite Possibilities

Aktualny kurs:

"Nie jestem wystarczająco dobra – czyli jak pokonać swój strach i lęk przed samą sobą"

Uwaga! zakup dostępny tylko do pierwszej niedzieli stycznia (06.01.2019)


DANE FIRMY

BusinessForce Kamil Chełstowski

Karolinki 8

02-635 Warszawa
Polska

NIP: 821 234 02 42
sklep@urzekajaca.pl

+48 502 313 333